Balayı veya Normal Seyahatleriniz için beş temel uygulama

Balayı veya Normal Seyahatleriniz için beş temel uygulama

Tatil sezonu, gelecek yıl için yeni trendleri uygulamak için her zaman iyi bir zamandır. Yeni bir hedef önerin veya bir sonraki tatilinizi planlayın. Bugün kaçamaklarınızı geliştirmek için yararlı olabilecek bir dizi seyahat uygulaması sunuyoruz.

Android ve Apple pazarlarındaki seyahat uygulamalarının bolluğu sonsuz olabilir, bu da bazıları için iyidir ve diğerleri için o kadar da olmayabilir. İşte yıllar boyunca hayatta kalan ve hala en popüler olan beş temel seyahat uygulaması.

1.Easy Pack

Bavulunuzu, ihtiyaçlarınızı kategorilere ayıran bir kontrol listesi ile düzenlemenize yardımcı olur. Uygulamaya kaç gün seyahat edeceğinizi, varış noktanızı, ulaşım ve hava durumunu anlatın. Uygulama, birden fazla kişi için ambalaj yaparken inanılmaz, Android için ücretsiz ve kullanılabilir . Bir iOS önerisi mi arıyorsunuz ? Packpoint veya Packaging Pro’yu deneyin .

2.XE Döviz Kurları

XE Currency uygulaması hızlı bir şekilde canlı dakika dakika döviz kurları sağlar, ardından çevrimdışıyken bile bunları depolamanızı ve görüntülemenizi sağlar. Başka bir ülkede iyi bir anlaşma olup olmadığını merak etmeye gerek yok. İndir: Android veya iOS.

3.Google Çeviri

Google Çeviri 100’den fazla dili çevirebilir ve çevrimdışı yardım için düzinelerce dil indirilebilir. Kablosuz bağlantıdan çıkmadan veya verilerinizi devre dışı bırakmadan önce bunları indirdiğinizden emin olun. Anında kamera çevirisi (kameranızla metnin üzerine gelin ve otomatik olarak çevrilecektir) 38 dilde ve anında iki yönlü konuşma çevirisi 32 dilde kullanılabilir. Google’ın sonsuz güncellemeleriyle, yeni diller yakında kullanıma sunulacaksa şaşırmayın. için indir o Android’in u iOS.

4.WiFi Haritası

Bir hedefe takılmaktan, bağlanmaktan başka bir şey yapmamaktan daha kötü bir şey yoktur. WiFi Map, VPN bağlantıları üzerinden bağlanmanıza yardımcı olacak bir topluluk olarak tasarımın ötesine geçer. Topluluk üyeleri, dünyanın dört bir yanındaki WiFi ağlarına erişebilmeniz için uygulama içine WiFi sinyalleri ekler ve günceller. Yeni WiFis ekleyebilir ve başkalarına yardımcı olabilirsiniz. İndir: Android veya iOS

5.Trail cüzdanı

Dünyanın neresinde olursa olsun, masrafları takip etmek sorun olabilir. Neyse ki, Trail Cüzdan uygulaması, faturalar kolayca ve kategoriye göre (örneğin, eğlence, ulaşım, yemek vb.) Eklendiğinden, seyahatin tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Beklenen sınırı aştığınızda uygulamadan bildirim almak için günlük bütçeleri ayarlayın. için indir iOS . Android kullanıcıları için alternatif : TrabeePocket.

Belirtildiği gibi, piyasada çok sayıda uygulama var ve sadece birkaç önerilen uygulamaya el koyabiliriz. Karşılaştığımız kayda değer sözler arasında uçuş durumunu izlemek için FlightAware vardı ; Havaalanı kontrol noktaları ve uçağa getirmeme konusunda yardımları için MyTSA ; Bir havayolu, satın alınan hizmetleri sağlamadığı için bir hak talebinde bulunmanız gerektiğinde AirHelp ; Waze yoğun trafikli yerlere seyahat ederken her zaman kullanışlıdır; AccuWeather güvenilir hava tahminleri sağlayacaktır; ve LoungeBuddy bir sebepten ötürü havaalanında uzun saatler geçiren gezginler için idealdir.

Tags:, , , ,

Post Discussion

Be the first to comment “Balayı veya Normal Seyahatleriniz için beş temel uygulama”