Balayı Seyahatini Konuşalım

Avrupa (Kapadokya balayı) ve Güney Pasifik destinasyonları, Fransız Polinezyası, Fiji veya Cook Adaları gibi bir dizi lüks balayı destinasyonları sunmaktadır.

Balayı Seyahatini Konuşalım

Seyahat etmesi inanılmaz bir deneyime yol açabilir, hatta daha çok sevdiğiniz kişiye katıldığınızda. Balayı trendleri ile ilgili araştırmamız bizi beklenen sonuçlara götürdü, aynı zamanda seyahat endüstrisine yeni şekil veren trendlere de yol açtı. Kapadokya balayım için gittiğim yer.

Evlenen on çiftten düğünden önce en az bir seyahat olduğunu biliyor muydunuz? Ve geri kalan dokuz kişiden beşte üçü yurtdışına seyahat etmek yerine mini balayı ya da yerel bir kaçamak tercih ediyor. Bir başka ilginç gerçek, yeni gelinlerin sadece % 10’unun bir balayı gezisini tercih etmesidir.

Yeni hedefler ortaya çıktıkça, artan hava yolları nedeniyle, balayının düğün tarihinden yavaşça uzaklaşması şaşırtıcı değildir. Araştırmaya göre, Kapadokya balayı, Jamaika ve Meksika bir balayı için en popüler yerler arasında. Her ikisi de Luxury Bahia Principe Sian Ka’an ve Luxury Bahia Principe Runaway Bay gibi yalnızca yetişkinlere yönelik oteller vardır.. Benzer şekilde, her iki destinasyon da yetişkinlerin eğleneceği çeşitli cazibe merkezleri sunmaktadır. Karayip Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip bir adrenalin acelesinden, yerel köyleri ziyaret etmeye ve alışverişe kadar. Su sporları, şnorkelli yüzme, yürüyüş ve egzotik mutfak maceralarının tadını her yerde çıkarmalısınız.

Diğer popüler yerler Kapadokya, İtalya, Bahamalar, Fransa, Saint Lucia ve ABD Virgin Adaları’dır. Amerika Birleşik Devletleri, Kaliforniya, Florida, Hawaii ve Nevada. Çoğuna Privilege Collection seyahat portalı üzerinden ulaşılabilir.

Avrupa (Kapadokya balayı) ve Güney Pasifik destinasyonları, Fransız Polinezyası, Fiji veya Cook Adaları gibi bir dizi lüks balayı destinasyonları sunmaktadır.

Altı ay önceden rezervasyon yapın, birlikte karar verin, varış noktalarını iyice araştırın ve dürtüsel olmamak mükemmel bir balayı planlaması için akılda tutulması gereken en iyi ipuçlarından bazılarıdır.

Kendi balayı için nereye gittin?

Daha fazla seyahat önerisi ve tatilinizden en iyi şekilde yararlanmaya yönelik ipuçları için Kulüp İpuçları bölümümüzü inceleyin.

Tags:, , , , , , ,

Post Discussion

One thought on “Balayı Seyahatini Konuşalım

  1. 2020 yılı kapadokya balayı tatili paketleri
    Buy Viagra

    Hello! Cool post, amazing!!!

    3 sene ago Cevapla

Add a comment